Partneři

INEKON SYSTEMS

INEKON SYSTEMS

Společnost INEKON SYSTEMS poskytuje komplexní podporu manažerského řízení a plánování. Naše služby zaměřené na rozvoj firem a kvalitně řízené procesy v rámci Business Intelligence jsou určeny generálním, finančním i obchodním ředitelům a vedoucím controllingu a útvarů IT. Prostřednictvím vysoce sofistikovaného informačního systému, konkrétně produktů Business Navigation System (BNS), dodáváme řešení pro strategické řízení a projektování změn, taktické plánování a analýzu výsledků.

Reporting.cz

Reporting.cz

Už dvě dekády děláme business consulting a související finanční software. Dodnes naše aplikace využívá přes 500 firem a neziskovek z Čech i Slovenska. Máme desítky partnerů, kteří implementují reporting svým zákazníkům. V cloudu zpracováváme denně miliony datových záznamů a za bezpečnost dat klientů dáme i ruku do ohně. Takhle specializovaný software by nevznikl a nefungoval, kdybychom v týmu neměli dostatek business konzultantů, specialistů na firemní finance, účetnictví i manažerské řízení, expertů na data warehousing i OLAP systémy a vývojářů BI a DSS aplikací. Znáte jinou aplikaci, která by spojovala tolik know-how ověřeného praxí?

MDS ap Tech

MDS ap Tech

MDS Advanced Program Tech s.r.o. je holdingovou společností skupiny Midis Group, jedné z největších IT skupin v regionu EMEA s ročními příjmy přes 4 miliardy dolarů. Je nástupnickou společností Sybase Products, která zdědila 23 let zkušeností v oblastech managementu dat a informací, analýzy dat a eBankingu. MDS ap pomáhá zákazníkům lépe podnikat pomocí pokročilých technologií společnosti SAP a dalších nejlepších firem z odvětví. Dodáváme produkty licencí a profesionální služby vysoké kvality světových integrovaných řešení, která zahrnují Data Management, Enterprise Performance Management (EPM), Enterprise Information Management (EIM), BI & Analytics (včetně Real-time Analytics), Mobility a eBanking, OminChannel řešení také Human Capital Management. MDS ap se specializuje na služby pro bankovní a finanční sektor a také sektory pojišťovnictví a telko. Pracujeme také se zákazníky ve veřeném sektoru a velkými soukromými společnostmi. V regionech máme více než 300 enterprise zákazníků.

EDITEL

EDITEL

EDITEL je mezinárodním předním poskytovatelem služeb v oblasti elektronické výměny dokumentů (EDI, z anglického originálu Electronic Data Interchange), který se specializuje na optimalizaci procesů dodavatelského řetězce. Společnost poskytuje služby klientům v mnoha různých odvětvích.
Díky pobočkám v Rakousku (kde firma sídlí), na Slovensku, v Maďarsku a Turecku, a také díky mnoha franšízovým partnerům v dalších zemích Evropy, je EDITEL ideálním obchodním partnerem pro mezinárodní společnosti.
Prostřednictvím své EDI platformy eXite®, nabízí EDITEL komplexní portfolio služeb, počínaje komunikací a integrací EDI, webovým EDI pro malé a střední podniky, až po řešení pro elektronickou fakturaci a elektronickou archivaci nebo business monitoring a reporting. Naše úspěšné EDI projekty se opírají o 20 let zkušeností a hluboké odborné znalosti.

Sophia Solutions

Sophia Solutions

Jsme česká firma založená v roce 2002. Specializujeme se na řešení zaměřená na podporu řízení - na využívání a zhodnocování podnikových dat pomocí datových skladů, reportingu, analýz dat, včetně velkých objemů nestrukturovaných dat (Big Data), na řízení výkonnosti a efektivity společnosti, na zhodnocení lidského kapitálu a na řízení a elektronizaci dokumentů.

HPE

HPE

We Are In the Acceleration Business. We help customers use technology to slash the time it takes to turn ideas into value. In turn, they transform industries, markets and lives. Some of our customers run traditional IT environments. Most are transitioning to a secure, cloud-enabled, mobile-friendly infrastructure. Many rely on a combination of both. Wherever they are in that journey, we provide the technology and solutions to help them succeed.

Microsoft Czech Republic and Slovakia

Microsoft Czech Republic and Slovakia

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety – v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí  Skype přestěhovali do nového světa práce – kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics.

Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i oganizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

Mediální partneři

CFO WordRoklen24

Mohlo by Vás zajímat ...